۴۴۲۰۹۰۹۵ - ۰۲۱

وب سرویس پیامک

ما برای تمام مشکلات ارسال پیامک راهکار های فنی قوی برای شما داریم

پیامک به گوشی کاربر با تاخیر می رسد؟

در بسیاری از موارد زمانی که کاربر شما درخواست کد تایید یا رمز از سایت شما می کند با تاخیر بسیار زیاد به دست وی می رسد که در اغلب اوقات دیگر کاربردی ندارد

این مشکل به دلیل ترافیک و اختلال یک اپراتور می باشد , وبسرویس سامانه پیامک سحر با قرار دادن اپراتور پشتیبان از یک خط دیگر و امکان تعریف در کد وبسرویس این امکان را میدهد که زمانی که کاربر شما درخواست ارسال مجدد را کرد از اپراتور دوم که ترافیک خلوت تری دارد پامک ارسال و به سرعت به دست کاربر برسد

کاربر خط را بر روی خطوط تبلیغاتی مسدود کرده؟

سامانه پیامک سحر ویژه وبسرویس ارسال پیامک دو خط از قبل خدماتی شده رو برای شما در نظر گرفته که ارسل های شما بدون هیچونه مشکل از این دو خط انجام می شود

این خطوط قابلیت ارسال به به تمام شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل را بدون مشکل بلک لیست دارند و صاحب وبسرویس امکان ارسال هر گونه پیام به غیر از پیام های تبلیغاتی را از هر دو خط دارد

ازشما مدارک خاص جهت خط خدماتی میخواهند؟

اپراتور های ارائه دهنده خطوط خدماتی مدارک خاص و پیچیده ای مانند شرکت رسمی ثبت شده چک یا سفته و تعهد نامه های چند مرحله ای از شما میخواهند که خط مورد نظر شما فعال شود و در قبال آن به طور پیوسته از شما لیست مخاطبان را در فایل اکسل درخواست می کنند که این روند دریافت خط خدماتی را به شدت پر هزینه و پیچیده کرده

همه چیز را ساده کردیم

سامانه پامک سحر با در نظر گرفتن مشکلات دریافت خطوط خدماتی راهکار سایده خط خدماتی عمومی رابا دو خط پشتیبان برای شما طراحی و در نظر گرفته و هیچگونه مدارک خاصی جهت استفاده از این خطوط که با وبسرویس شما در ارتباط خواهد بود از شما درخواست نخواهد کرد

چرا سامانه پیامک سحر بهترین وبسرویس ارسال پیامک را ارائه می دهد ؟

بهترین بودن در رائه خدمات ارسال پیامک ساده نیست !

سالها تجربه + مشکلاتی که برای شما در ارسال پیامک با وبسرویس برای شما پیش آمده را ما نیز تجربه کردیم ...

و سعی کردیم هر آنچه تجربه و راهکاری برای آن پیدا کردیم برای شما نیز در وبسرویس ویژه سامانه پیامک سحر قرار دهیم

تهیه وب سرویس ارسال پیامک سحر

وب سرویس ارسال پیامک سحر را چگونه تهیه کنیم ؟

ابتدا در سامانه پیامک سحر رایگان ثبت نام کنید بعد از رسیدن به محیط کاربری پنل اس ام اس خود را شارژ کنید مرحله آخر هزینه سالیانه وبسرویس را پرداخت و آن را دانلود کنید , از طریق بخش تنظیمات می توانید ارسال های خود را تنظیم و انجام دهید.

برای استفاده از وب سرویس حتما باید خط اختصاص خرید کنم ؟

خیر هیچ اجبارو نیازی به خرید خط اختصاصی ندارید دو خط خدماتی هشت رقمی رند رایگان ارسال پیامک های شما را با کیفیت و سرعت بالا انجام می دهد , فقط در صورت نیاز به دریافت پیامک از سمت کاربران باید خط اختصاصی دریافت پیامک خریداری نمایید.

ارسال پیامک به لیست سیاه در وب سرویس وجود دارد ؟

امکان خدماتی کردن خط و اتصال به وب سرویس جهت ارسال پیامک با امکان عبور از بلک لیست در نظر گرفته شده اگر چه شما خط خدماتی نداشته باشید باز هم از دو خط عمومی خدماتی شده می توانید ارسال پیامک های خود را راحت و با سرعت بالا انجام دهید.

وبسرویس ارسال پیامک خوب چیست؟

یک وبسرویس ارسال اس ام اس خوب پر سرعت بدون قطعی و اختلال و دارای ویژه عبور از لیست سیاه و ارسال پیام کوتاه به خطوط مسدود شده است.

وبسرویس ویژه ارسال پیامک چیست ؟

واقعا به خدماتی کردن خط نیازی نیست ؟

خیر نیازی به خدماتی کردن خط برای ارسال پیامک ها با وب سرویس سحر ندارید و دو خط رایگان با پیش شماره 1000 و 2000 به صورت کوتاه و رند برای ارسال های شما بدون مشکل برای عبور ارسال ها از لیست سیاه پیش بینی شده . .
اگر از روی سلیقه نیاز به دریافت پیامک از سوی مخاطبانتان پیدا کردید امکان خدماتی کردن خط اختصاصی شما وجود دارد . .

خط ارسال پیامک پشتیبان چیست ؟

در برخی موارد سر شماره های ارسال پیامک دچار اختلال و تاخیر می شوند که علت آن موارد گونا گونی است و پیامک ممکن است دیر به دست کاربر شما که منتظر دریافت یک کد است برسد !.
جهت حل این مشکل ک سر شماره دوم از اپراتور دیگر که نبود اختلال آن رصد شده در وب سرویس شما قرار داده شده تا در صورت درخواست دوباره کاربر به ارسال اس ام اس از سر شماره خلوت تر ارسال صورت گرد و با سرعن بالا تری به گوشی کاربر شما برسد . .

واقعا مدارک نیاز نیست ؟

خیر نیازی نیست ! و شما بدون طی کردن مدارک پییچیده تهیه خط خدماتی که از شرایط آن داشتن شرکت , ارائه ضمانت نامه , پر کردن چندین فرم تعهد و غیره است تنها با خرید وب سرویس ویژه از خطوط از قبل رایگان خدماتی شده ارسال پیامک می توانید استفاده کنید .
توجه داشته باشید با خطوط خدماتی شد فقط می تواید پیام های اطلاع رسانی مانند رمز و کد ارسال نمایید و برا ارسال های عمومی باید از خطوط عادی استفاده کنیید .


سوال بیشتری دارید؟

با بخش فروش سامانه پیامک سحر تماس بگیرید

۴۴۲۰۹۰۹۵ - ۰۲۱

برای استفاده از محیط سامانه پیامک

ثبت نام راحت فقط با شماره موبایل خودتان انجام دهید

پس از ورود و شارژ سامانه از تمام امکانات استفاده کنید