۴۴۲۰۹۰۹۵ - ۰۲۱

ارسال پیامک به لیست سیاهخدمات ارسال پیامک به لیست سیاه

لیست سیاه یعنی خطوطی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند

وبه دلیل حجم بالای پیامک های تبلیغاتی به ویژه پیامک های ارزش افزوده که برای کاربران هزینه بر بوده و باعث آزار آنها شده و دید مردم به پیامک های تبلیغاتی در سالهای گذشته بسیار بد شده و هر پیامکی را برای خود مزاحم و احساس می کنند هزینه بر است در حالی که پیامک های تبلیغاتی برای کاربر هزینه ندارد رایگان بوده که متاسفانه اطلاع رسانی درستی در این خصوص انجام نشده
در واقع بخش زیادی از کسانی که خطوط تبلیغاتی خود را بسته اند از نگرانی هزینه بر روی قبض آنها است در حالی که تفاوت میان پیامک های تبلیغاتی انبوه و سرویس های ارزش افزوده وجود دارد
سامانه پیامک سحر به دلیل وجود مشکلات برنامه ریزی نشده در این خصوص و اینکه بسیاری از کاربران جدا نیاز به ارسال پیامک به این خطوط دارند راهکارهاییساده ای برای ا موضع طراحی کردهو کاربران سامانه ارسال پیامک سحر در حال استفاده از این سوریس ها هستند

چه افرادی نیاز به ارسل پیامک به لیست سیاه دارند


وب سایت دارم

کاربران سایت من باید برای ثبت نام کد تایید دریافت کنند

به اعضای تعاونی باید ییامک جلسه را ارسال کنم

ارسال زمان جلسه مجمع تعاونی 1000 نفری با گوشی امکان ندراد

به کارمندانم باید اطلاع رسانی کنم

هفت هزار کارمند کارخانه را باید اطلاع رسانی فوری داشته باشیم

به مشتری هام باید پیامک بدهم

تخفیف های شب عید را باید به اطلاع مشتری ها برسانیملیست سیاه را چی کار کنیم

اپراتورها راهکارهایی از قبیل خدماتی کردن خطوط برای عبور از لیست سیاه ارائه می دهند که بسیار سخت و پیچیده است , نیاز به مدارک و تعهد نامه های گوناگون دارد و حتی ممکن است چند ماه طول بکشد

سامانه پیامک سحر با مشاهده این مشکلات راهکارهای ساده برای کاربران طراحی کرده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است

سوال بیشتری دارید؟

با بخش فروش سامانه پیامک سحر تماس بگیرید

۴۴۲۰۹۰۹۵ - ۰۲۱
تهیه خطوط خدماتی

آیا از همه اپراتور ها میتوانم خط خدماتی بگیریم ؟

بله , این امکان در سامانه سحر وجود دارد وبه تمام اپراتور ها نیز می توانید پیامک خد را ارسال نمایید.

برای تهیه خط چه مداریکی لازم است ؟

هر اپراتور سر خط مدارک خاص خود را می خواخد که ابتدا حتما باید یک شرکت باشید و سپس فرم ها و تعهد نامه ها برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش سحر اس ام اس تماس بگیرد.

میتوانیم خط خدماتی تهیه ننیم و ارسال به لیست سیاه داشته باشیم ؟

خط خدماتی فقط برای این کاربرد دارد که شما نیاز به دریافت از کابر داشته باشید و اماکن ارسال پیامک تبلیغاتی را نخواهید داشت و تنها پیامک های اطلاع رسانی را میتوانید ارسال نمایید.

ارسال پیامک به لیست سیاهدر پنل سحر ساده است

سامانه پیامک های بسیاری ادعای ارائه خدمات ارسال پیامک به لیست سیاه را دارند ولی واقیعیت این است که اگر هم بتوانند شما باید خط خدماتی از آنها خریداری کنید که بسیار مراحل سخت و پیچیده ای دارد.

اما در سامانه پیامک سحر کار بسیار راحت شده و شما بعد از ثبت نام و شارژ امکان ارسال پیامک به لیست سیاه را از داخل سامانه بدون هیچگونه مدارک و هزینه های جانبی را دارید.

ارسال پیامک به خوطو لیست سیاه بدون خرید خط

برای وب سایت نیاز به ارسال به لیست سیاه دارم ولی شرکت ندارم !

مشکلی نیست ! سامانه پیامک تبلیغاتی سحر با طراحی بخش وب سرویس ویژه این امکان را برای شما فراهم کرده که بدون خرید خط خدماتی به کبران مسدود شده خود پیامک ارسال نمایید.

محدودیتی در تعداد ارسال به لیست سیاه وجود دارد

خیر هر ترافیکی که مورد نظر شما باید سامانه با طراحی پیشرفته و سرور های قوی این امکان را به شما می دهد تا پیامک های خود را ارسال نمایید.

بدون خرید خط خدماتی شده چگونه پیامک ارسال کنم ؟

پیامک های تبلیغاتی توسط سامانه پیامک سحر به روش های گونا گونی ارسال می شود , برای هر کاربر یک نیاز متفاوت وجود داد پیشنهاد می شود با کارشناسان فورش ما تماس بگیرد و نیاز خود را مطرح کنید تا راهنمایی شوید.

برای استفاده از محیط سامانه پیامک

ثبت نام راحت فقط با شماره موبایل خودتان انجام دهید

پس از ورود و شارژ سامانه از تمام امکانات به رایگان استفاده کنید