لطفا صبر کنید

امکانات خاص سحر اس ام اس

ارسال منطقه ای از طریق نقشه

آیا مایلید تبلیغات انبوه پیامکی را انجام دهید؟ با استفاده از پنل ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی سحر ، شما نیازی به پرداخت هزینه‌ای برای پنل ندارید. فقط کافیست شارژ پیامک خریداری کنید و از تمامی امکانات ارسال پیامک تبلیغاتی با کیفیت بالا بهره‌مند شوید. با استفاده از بانک‌های شماره موبایل به‌ روز و به صورت زنده، این خدمات را برای ساکنین هر محله یا شهر فراهم کرده‌ایم. با استفاده از این سامانه پیام کوتاه، شما می‌توانید به راحتی و با هزینه شارژ پیامک، بدون هیچ گونه هزینه اضافی، پیامک‌های تبلیغاتی را به شهرها و مناطق مورد نظر خود ارسال کنید. علاوه بر این، ما به شما در انتخاب متن و راهنمایی درباره چگونگی ارسال به شما کمک خواهیم کرد.

عبور پیامک از لیست سیاه

با خرید سرویس اطلاع رسانی، شما قادر خواهید بود مشکلات عبور از لیست سیاه را به کاربران، مشتریان و همکاران خود در سازمان یا کسب و کار خصوصی خود حل نمایید. این سرویس به شما امکان ارسال پیامک با تضمین کیفیت ۱۰۰ درصد را فراهم میکند. با استفاده از این سرویس، شما میتوانید با اطمینان و بدون هیچگونه مشکلی، پیامک های خود را به مخاطبان مورد نظر با تنوع محتوای پیامکی که از بخش فروش قابل استعلام است ارسال کنید.

باشگاه مشتریان پیامکی

باشگاه مشتریان پیامک سحر، یک ترکیب ویژه از خدمات ارسال و دریافت پیامک است که با امکان عبور از لیست سیاه، به شما در تعامل با مشتریانتان کمک میکند. این خدمات، شبیه به یک شبکه اجتماعی طراحی شده و شما میتوانید پیامک های مختلفی با محتواهای متنوع از طریق باشگاه مشتریان به کاربران خود ارسال کنید. این پیامک ها می توانند شامل اطلاع رسانی، نظرسنجی، بازخورد کیفیت و تبلیغات خدمات و محصولات شما باشند و از خطوط اشتراکی یا اختصاصی شما قابل ارسال هستند.

خط اشتراکی خدماتی 5 ثانیه بعد از خرید قابل استفاده است

خط اختصاصی خدماتی
جهت عبور لیست سیاه

در سامانه پیام کوتاه سحر، امکان ارسال پیامک با عبور از لیست سیاه با استفاده از خطوط اشتراکی وجود دارد. اما اگر تمایل به خرید خط اختصاصی و استفاده از خط ضد بلک لیست یا خدماتی شده با کمترین مدارک برای فعال‌سازی داشتید، ما در کمترین زمان ممکن این خدمات را برای شما فراهم خواهیم کرد.

خرید پنل پیامک

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

021-۴۴۲۰۹۰۹۵