۴۴۲۰۹۰۹۵ - ۰۲۱

وب سرویس پیامک با پنل اس ام اسوب سرویس پیامکی

خرید وب سرویس ارسال پیامک با کیفیت

خرید وب سرویس پیامک یکی از مشکلات اساسی و پر چالش پیش روی برنامه نویسان برای ارایه خدمات اطلاع رسانی به کاربران وب سایت و اپلیکشن ها است ارسال پیامک ها اغلب با تاخیر و مسدودی های بسیار همراه است که باعث انصراف کاربران از محیط سایت شما می شود . سامانه پیامک سحر وب سرویس ارسال پیامک api با تکنولوژی rest بسیار ساده و بدون نیاز به ارائه لیست شماره مخاطبان و مدارک خاصی فقط پس از خرید وب سرویس در اختیار شما قرار می دهد رضایت مندی مشتری ها و برنامه نویسان از خدمات وب سرویس ارسال و دریافت اس ام اس در سامانه سحر صد در صد بوده است . برای تهیه وب سرویس سامانه پیامک شما در کمتر از پنج دقیقه از زمان ثبت نام و خرید تا ارسال اس ام اس با وب سرویس به کاربران سایت یا اپلیکشن تان وقت خواهید گذاشت . در طراحی وب سرویس پیامکی سحر مهمترین ویژه گی ساده گی در کد های برنامه نویسی بی نیازی از خرید خطوط و پرداخت های جانبی و صرفه جویی در هزینه های شما بوده است . سرعت ارسال پیامک ها با این سرویس کمتر از 0.1 ثانیه است و خطوط پشتیبان برای درخواست مجدد ارسال پیامک کاربران شما در نظر گرفته شده تا در صورت تاخیر و در خواست مجدد کاربر ارسال با سرعت بیشتری انجام شود.

وب سرویس اس ام اس سحر برای شما همه چیز را ساده کرده نیاز به خرید خط خدماتی ندارید و خطی که در سامانه پیامکی سحر برای ارسال پیامک های شما با api در اختیار دارید دو خط هشت رقمی رند است که اگر بخواهید آن را بخرید و خدماتی کنید که به تمام خطوط حتی لیست سیاه ارسال کنید ضمن صرف ماه ها زمان ارسال مدارک و هزینه باید چندین میلیون هزینه پرداخت کنید اما در سامانه پیامکی سحر این خدمات به شما رایگان ارائه خواهد شد و شما فقط هزینه اندکی بابت وب سرویس پرداخت می کنید.

برای استفاده از وب سرویس ارسال اس ام اس پر سرعت و راحت در سامانه پیام کوتاه سحر ابتدا ثبت نام کنید سپس شارژ پیامکی بخرید و پس از پرداخت هزینه وب سرویس پیامک های خود را بدون نیاز خدماتی کردن خط یا ارئه سفته با سرعت بالا ارسال کنید..

توجه داشته باشید وب سرویس سامانه پیامک سحر جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی مانند رمز عبور فاکتور و غیره ... که در صفحه پیامک سفید می توانید با مثال های گوناگون بررسی کنید با سرعت بالا و غیر تبلیغاتی طراحی شده است .ما برای تمام مشکلات وب سرویس ارسال پیامک راهکار های فنی قوی برای شما داریم

ارسال پیامک فعال سازی با سرعت بالا مهم است

در بسیاری از موارد زمانی که کاربر شما درخواست کد تایید یا رمز از سایت شما می کند با تاخیر بسیار زیاد به دست وی می رسد که در اغلب اوقات دیگر کاربردی ندارد

این مشکل به دلیل ترافیک و اختلال یک اپراتور می باشد , وب سرویس ارسال سریع پیامک سامانه سحر با قرار دادن اپراتور پشتیبان از یک خط دیگر و امکان تعریف در کد وب سرویس این امکان را می دهد که زمانی که کاربر شما درخواست ارسال مجدد را کرد از اپراتور دوم که ترافیک خلوت تری دارد پیامک ارسال و به سرعت به دست کاربر برسد

کاربر خط را بر روی خطوط تبلیغاتی مسدود کرده؟

سامانه پیامک سحر جهت وب سرویس ارسال پیامک دو خط از قبل خدماتی شده رو برای شما در نظر گرفته که ارسال های شما بدون هیچ گونه مشکل و تاخیر از این دو خط به سرعت زیر یک ثانیه انجام می شود

این خطوط قابلیت ارسال به تمام شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل را بدون مشکل لیست سیاه دارند و صاحب وب سرویس امکان ارسال هر گونه پیام به غیر از پیام های تبلیغاتی را از هر دو خط دارد

ازشما مدارک خاص جهت خط خدماتی میخواهند؟

اپراتورهای ارائه دهنده خطوط خدماتی مدارک خاص و پیچیده ای مانند شرکت رسمی ثبت شده چک یا سفته و تعهد نامه های چند مرحله ای از شما می خواهند که خط مورد نظر شما فعال شود و در قبال آن به طور پیوسته از شما لیست مخاطبان را در فایل اکسل درخواست می کنند که این روند دریافت خط خدماتی را به شدت پر هزینه و پیچیده کرده است

همه چیز را ساده کردیم

سامانه پیامک سحر با در نظر گرفتن مشکلات دریافت خطوط خدماتی راهکار ساده خط خدماتی عمومی را با دو خط پشتیبان برای شما طراحی و در نظر گرفته و هیچگونه مدارک خاصی جهت استفاده از این خطوط که با وب سرویس شما در ارتباط خواهد بود از شما درخواست نخواهد کرد

چرا سامانه پیامک سحر بهترین وب سرویس ارسال پیامک را ارائه می دهد ؟

بهترین بودن در ارائه خدمات وب سرویس پیامک ساده نیست !

سالها تجربه + مشکلاتی که در ارسال پیامک با وب سرویس برای شما پیش آمده را ما نیز تجربه کردیم ...

و سعی کردیم هر آنچه تجربه و راهکاری برای آن پیدا کردیم برای شما نیز در وب سرویس ویژه سامانه پیامک سحر قرار دهیم

وب سرویس پیامک
تهیه وب سرویس ارسال پیامک سحر

وب سرویس ارسال پیامک سحر را چگونه تهیه کنیم ؟

ابتدا در سامانه پیامک سحر ثبت نام کنید بعد از رسیدن به محیط کاربری پنل اس ام اس خود را شارژ کنید مرحله آخر هزینه سالیانه وب سرویس را پرداخت و آن را دانلود کنید , از طریق بخش تنظیمات می توانید ارسال های خود را تنظیم و انجام دهید .

برای استفاده از وب سرویس حتما باید خط اختصاصی خرید کنم ؟

خیر هیچ اجبارو نیازی به خرید خط اختصاصی ندارید دو خط خدماتی هشت رقمی رند رایگان ارسال پیامک های شما را با کیفیت و سرعت بالا انجام می دهد , فقط در صورت نیاز به دریافت پیامک از سمت کاربران باید خط اختصاصی دریافت پیامک خریداری نمایید.

ارسال پیامک به لیست سیاه در وب سرویس وجود دارد ؟

امکان خدماتی کردن خط و اتصال به وب سرویس جهت ارسال پیامک با امکان عبور از بلک لیست در نظر گرفته شده اگر چه شما خط خدماتی نداشته باشید باز هم از دو خط عمومی خدماتی شده می توانید ارسال پیامک های خود را راحت و با سرعت بالا انجام دهید.
وب سرویس ارسال پیامک خوب چیست؟

یک وب سرویس ارسال پیام کوتاه خوب و پر سرعت بدون قطعی یا اختلال و دارای ویژه گی عبور از لیست سیاه جهت ارسال پیام کوتاه به خطوط مسدود شده است.

وب سرویس ارسال پیامک با سامانه پیامکی سحر را می توانید با کمترین هزینه و ارزان ترین قیمت در بین رقبا تهیه و با ثبت نام بسیار ساده که فقط یک شماره موبایل لازم دارید و بعد از آن فقط پنج دقیقه از تصمیم خرید وب سرویس شما تا ارسال اولین پیامک با نام برند یا سایت شما زمان خواهد برد , این ویژگی در سایت های ارائه دهنده خدمات پیامک بسیار نادراست و شما مجبور به تهیه و ارائه مدارک و پر کردن فرم های ثبت نام بسیار پیچیده برای ارسال یک پیامک ساده هستید ولی ما کار را به شدت ساده و برای شما بدون دردسر کرده ایم.

وب سرویس ویژه ارسال پیامک چیست ؟

واقعا به خدماتی کردن خط نیازی نیست ؟

خیر نیازی به خدماتی کردن خط برای ارسال پیامک ها با وب سرویس سحر ندارید و دو خط رایگان با پیش شماره 1000 و 2000 به صورت کوتاه و رند برای ارسال های شما بدون مشکل برای عبور ارسال ها از لیست سیاه پیش بینی شده .
اگر از روی سلیقه نیاز به دریافت پیامک از سوی مخاطبانتان پیدا کردید امکان خدماتی کردن خط اختصاصی شما وجود دارد .

خط ارسال پیامک پشتیبان چیست ؟

در برخی موارد سر شماره های ارسال پیامک دچار اختلال و تاخیر می شوند که علت آن موارد گونا گونی است و پیامک ممکن است دیر به دست کاربر شما که منتظر دریافت یک کد است برسد !.
جهت حل این مشکل که سر شماره دوم از اپراتور دیگر که نبود اختلال در آن رصد شده در وب سرویس شما قرار داده شده تا در صورت درخواست دوباره کاربر به ارسال اس ام اس از سر شماره خلوت تر ارسال صورت گیرد و با سرعت بالا تری به گوشی کاربر شما برسد .

واقعا مدارک نیاز نیست ؟

خیر نیازی نیست ! و شما بدون طی کردن مدارک پیچیده تهیه خط خدماتی که از شرایط آن داشتن شرکت , ارائه ضمانت نامه , پر کردن چندین فرم تعهد و غیره است تنها با خرید وب سرویس ویژه با خطوط از قبل رایگان خدماتی شده ارسال پیامک می توانید استفاده کنید .
توجه داشته باشید با خطوط خدماتی شد آماده در وب سرویس اس ام اس فقط می توانید پیام های اطلاع رسانی مانند رمز , کد و یا هر گونه اطلاع رسانی غیر تبلیغاتی به کاربران فقط خودتان ارسال نمایید و جهت ارسال های تبلیغاتی عمومی باید از خطوط عادی استفاده کنید .


سوال بیشتری دارید؟

با بخش فروش سامانه پیامک سحر تماس بگیرید

۴۴۲۰۹۰۹۵ - ۰۲۱

برای استفاده از محیط سامانه پیامک

ثبت نام راحت فقط با شماره موبایل خودتان انجام دهید

پس از ورود و شارژ سامانه از تمام امکانات استفاده کنید

##parent-placeholder-16728d18790deb58b3b8c1df74f06e536b532695##