لطفا صبر کنید

ارسال اس ام اس تک به یک خط مخصوص

مواردی پیش می آید که میخواهید بطور رسمی و نه از طریق شماره خودتان، پیامکی مثل قرار ملاقات، آدرس،اعلام بدهی یا ... را برای شخص خاصی ارسال کنید. با استفاده از این گزینه در پنل کاربری سحر می توانید به این هدف دست یابید.

در بیشتر موارد کاربرانی که تازه پنل اس ام اس خود را خریداری کرده اند ابتدا وارد بخش ارسال پیامک به صورت تکی شده و یک اس ام اس به گوشی خودشان به صورت تست می فرستند تا مطمئن شوند سامانه پیامک سحر درست کار می کند

البته این بخش تمام کاربرد های ارسال گروهی را دارد ولی برای استفاده راحت تر کاربران طراحی آن در نظر گرفته شده است و کم هم استفاده نمی شود نکته مهم تر این است که شما بدانید بعد از تست و ارسال به یک شخص خاص با امکانات دیگر سامانه پیامک سحر آشنا شوید زیرا ارسال به صورت تکی یک بخش جزئی و فانتزی برای یک پنل اس ام اس است

ارسال پیامک به صورت گروهی پر کاربرد تر است

همان طور که گفته شد بیشتر کاربران سامانه پیامک به صورت تست از بخش ارسال پیامک به صورت تکی استفاده می کنند ولی اگر قصد ارسال به چند نفر را دارید بخش ارسال به صورت گروهی طراحی شده و بسیار پر کاربرد است.

می توانید پیامک را در دفترچه تلفن نشان کنید

فرض کنید هر روز باید به یک نفر از سامانه ارسال پیامک داشته باشید و موضوعی را به او یاد آور شوید , شما می توانید در دفتر چه تلفن خود هر شخصی را علامت گذاری کنید و در داخل سامانه سریع تر آن شماره را پیدا و به آن از بخش ارسال تکی پیامک فوری ارسال کنید.

سوال بیشتری دارید؟

با بخش فروش سامانه پیامک سحر تماس بگیرید

در تلگرام پاسخگوی شما هستیم

برخی سرویس های پر استفاده در پنل اس ام اس سحر

پنل پیامک سحر بیش از 40 سرویس گوناگون به کاربران ارائه می
دهد که پر استفاده ترین آنها برای عموم مشتریان از این قبیل است

ارسال پیامک منطقه ای

ارسال اس ام اس از روی نقشه

عبور از لیست سیاه

دفترچه تلفن

ارسال پیامک گروهی از اکسل

گزارش گیری دقیق

خرید پنل پیامک

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

021-۴۴۲۰۹۰۹۵