لطفا صبر کنید

زمان بندی ارسال پیامک در ساعت و روز مشخص

ممکن است در کسب و کار شما نیاز باشد که به برخی سوالات مخاطبان خود پاسخ دهید. حال اگر این سوالها مکررا تکرار می شوند، شما می توانید از این امکان ویژه در پنل سحر استفاده کرده و در زمان خود صرفه جویی کنید.

به این صورت که با مراجعه به پنل کاربری خود، متن سوال و پاسخ مورد نظرتان را وارد می کنید. پس از آن با دریافت متن سوال از سوی مخاطب، پنل سحر به طور اتوماتیک پاسخ مورد نظر شما را از سوی شما و با شماره اختصاصی شما ارسال خواهد کرد.

حتما برای شما هم پیامک هایی با این عنوان که عدد 1 را جهت یک سفارش یا در خواست ارسال کنید آمده و مشاهده کرده اید پس از ارسال جواب یک پاسخ اتوماتیک به شما از طرف خط مود نظر می آید

سامانه پیامک سحر این سرویس را تحت عنوان منشی یا پاسخگوی خودکار برای کاربران آماده کرده و شما امکان تعریف صدها جواب خودکار به یک متن مشخص و ثابت را دارید به این دلیل نام منشی برای این سرویس گذاشته شده که مانند منشی شخصی می توانید جواب های ثابت به مخاطبان با پیام کوتاه ارسال کنید

موارد استفاده از پاسخگوی خودکار پیامکی
فروش کالا به وسیله پیامک
در تبلیغات یک خط نمایش داده می شود و برای هر محصول یک عدد و پاسخی خودکار به ارسال پیامک کاربران
وقت دهی با پیامک
مطب ها میتوانند از کاربر بخواهند با ارسال درخواست به سامانه پیامک وقت خودکار دریافت کنند
استعلام اصالت محصول پیامکی
با تعریف کد های آماده در سامانه پاسخ خوکار به صحت آن داده می شود
ارسال پیامک در روز دیگر

شما در سامانه پیام کوتاه سحر امکان ارسال پیامک در ساعات و روزهای آینده با تنظیم در روز قبل را به راحتی دارید.

زمان بندی پیامک مناسب افراد شلوغ

در سامانه پیامک سحر حتی امکان زمانبندی پیامک برای چند روز متوالی را دارید و برای افرادی که به لحاظ کاری شلوغ هستند امکان قوی به حساب می آید تا برای حتی یک ماه پیامک های خود را تنظیم و به دنبال کار های خود بروند و بعد از مراجعه مجدد گزارشات ارسال را در یافت کنند.

سوال بیشتری دارید؟

با بخش فروش سامانه پیامک سحر تماس بگیرید

در تلگرام پاسخگوی شما هستیم

خرید پنل پیامک

آیا به مشاوره نیاز دارید؟

021-۴۴۲۰۹۰۹۵